top of page

שאלות ותשובות

המאלבמת מדפדפת באלבומים

איך זה בעצם עובד? מה התהליך?

אני מחלקת את התמונות לפי נושאים משותפים או סדר כרונולוגי, כדי ליצור הרמוניה בעין באותו דף שמתבוננים בו, מתאימה רקעים, טקסטים ואלמנטים שונים לנושא האלבום ולתמונות עצמן - במידת הצורך. אני קשובה לבקשות שלכם ומנסה לדייק עד כמה שניתן את האלבום שאתם מדמיינים.

המאלבמת עונה על שאלות

 • כמה עולה עיצוב אלבום?
  מחיר עמוד מעוצב 20 שח עיצוב העמוד כולל: 1) הבנת הצורך שלכם, הטעם והסגנון 2) בחירה וחלוקת תמונות מתאימות עם הקשר לדף עצמו. ההקשר יכול להיות לפי זמן, נושא, צבעוניות, עונות או ארוע מסוים. 3) הוספת טקסטים לאחר עריכה (כגון מיקומים, חוויות, ציוני דרך או ארועים שתרצו לציין) ** הוספת טקסטים (של יותר מ10 מילים- פסקה/ברכה) יהיו בעלות של 12 שח לטקסט 4) סבב תיקונים אחד לפי בקשתכם (לא כולל עריכת עמוד מחדש)
 • כמה עולה אלבום?
  מחיר אלבום מתחיל ב 635 שח לפני מעמ המחיר מתייחס לאלבום של 24 עמודים (עד 100 תמונות) וכולל עיצוב, הדפסה רגילה, פתיחה שטוחה ומשלוח
 • כמה זמן לוקח להכין אלבום?
  ההכנה לוקחת לרב עד 10 ימי עבודה עד לקבלת טיוטא ראשונית, במקרים דחופים יש אפשרות להכין אלבום ב 48 שעות, תלוי באלבום - בתוספת תשלום של 30%. לזה יש להוסיף את ימי הדפוס והמשלוח, הממוצע הוא 8 ימי עסקים. בכל מקרה אני ממליצה לא לחכות לדקה ה90.
 • התחלתי עיצוב של אלבום ונתקעתי, את יכולה לעזור?"
  כן בהחלט, חבל לוותר על משהו שהתחלתם, אני אשמח לעזור לכם להוציא לאור את האלבום שדמיינתם. אפשר לשלוח לי גירסה לעריכה במקום שעצרתם או להעביר לי שם משתמש וסיסמא לאתר בו עיצבתם ואני אמשיך משם.
 • קשה לי לשחרר ולהעביר לך את התמונות
  בתור אחת שיש לה תמונות משלה אני מאד מבינה את החשש, אני מציעה להיפגש, להכיר פנים אל מול פנים, אפשרי גם בזום או שיחת וידאו בה נוכל לעבור על התמונות יחד, לדבר על האנשים, הסיפורים שמאחורי התמונות, אחרי המפגש האישי יש הרגשה יותר בטוחה, ההכרות האישית מקרבת, ואני מאמינה שאחרי שתרגישו שהתמונות שלכם בידיים אוהבות יהיה לכם הרבה יותר קל להאמין בתהליך ולשחרר.
 • איך את יודעת לבחור את התמונות לאלבום מבין אלפי תמונות?
  אחרי ניסיון של הרבה מאד שנים ואלבומים אני יודעת למיין תמונות בצורה אובייקטיבית, כאלה שבולטות יותר מאחרות, תמונות מיוחדות של רגעים שנרצה לזכור, כאלה שסביר להניח יעוררו גם אצלי את הרגש שאתבונן בהם. אני עוברת על כל התמונות שאתם שולחים אליי ובוחרת בקפידה תוך כדי סינון תמונות מטושטשות, חשוכות, חתוכות וכד. כמובן שבכל התהליך אתם מעורבים ואם יש בכל זאת תמונות שתרצו שיופיעו באלבום אני אוסיף אותם לאחר בחינת הטיוטא הראשונית. המיון מוגבל לכמות של עד 5000 תמונות
 • את גם סורקת תמונות?
  כן, למטרת עיצוב אלבום בלבד, עלות סריקת תמונה 3 שח. הכמות מוגבלת עד 50 תמונות. בכל מקרה אמליץ לכל מי שמעוניין להוסיף תמונות או מסמכים לאלבום לסרוק בעזרת האפליקציה cam scanner שבה אני משתמשת שהיא מאד ידידותית וקלה לתפעול. ובמידה ומדובר בכמות של 1000 תמונות ומעלה אני ממליצה לפנות לסבתא סורקת http://www.savtasoreket.co.il/
 • האם אפשר לבחור סגנון לאלבום או שאת בוחרת אותו?
  אני מאפשרת לכם לבחור סגנון שאתם אוהבים ומתחברים אליו. כל אלבום בכל נושא שתבחרו מעוצב בהתאמה אישית, כך שכל אחד מקבל אלבום בעיצוב יחודי שאין כמותו.
 • אני ממש לא טיפוס טכנולוגי, אין לי מושג איך להעביר לך תמונות"
  אין צורך שתהיו טכנולוגיים, בשיחת טלפון אוכל להסביר ולהדריך אתכם ואם תרצו תוכלו למצוא בקרוב באתר שלי סרטוני הדרכה קצרצרים להתנהלות עם תמונות
bottom of page